Členové kapely 12:piet

Robert Slezák

Zakládající člen a uplně počáteční mozek kapely.
Začal hrát jako baskytarista a zpěvák, dnes bubeníkem a srdcem kapely. Pochází z Nivnice na Slovácku. Dnes je občan Prahy. Je freelancer a živí se jako mistr zvuku u filmu.

Aleš Výmola

Druhý služebně nejstarší člen kapely 12:PIET, zpěvák, opica, MC, strhavač pozornosti a dámských kalhotek :-). Aleš je původně z Nivnice, dnes bydlí v Braníku nedaleko branického pivovaru. Jeho koníčkem je Nekorektní kultura.cz, kde se zabývá prodejem píčovin pro zábavu. Je single.

Ríša Kerek

Třetí služebně nejstarší člen kapely. Je učitelem a držitelem několika dalších funkcí nejen na střední odborné škole v Uherském Brodě. Ríša je „zvukem“ celé kapely a dodává muzice 12:PIET originalitu. Kombinací několika syntetizátorů a tradiční harmoniky dosáhl celonárodního spektra zvuků od Slovácka až po Londýnské kluby. Ríša pochází ze šumic a v jeho žilách koluje maďarská krev.

Jakub Buráň

Přišel do kapely, když nastala potřeba přitvrdit muziku. Byl jedním z baskytarystů, kteří doplňovali basové linky. Nakonec zůstal jako stálý člen a občas s ním alternuje i Jakub Nožička z Brna. Jakub pracuje jako pan inženýr v technologické firmě. Bydlí v Uherském Brodě v novém baráku se svou mladou rodinkou.

Jura Čapka

Jirka se ke kapele přidal jako poslední. Dlouholetý kamarád a vynikající muzikant, který zahraje vše se stal výborným rozšířením celého zvuku a hlavně party. Zároveň uvolnil ruce zpěvákovi, který teď může bez problémů hecovat publikum.
Jirka je milovníkem kdes čeho, od MMA po turistiku, muziku a jeho přítelkyni. Pochází z Nivnice na Slovácku.